fbpx

O nas

Home / O nas

Chcesz zostać zawodową makijażystką, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię na kursy od podstaw w trybie indywidualnym lub grupowym, dzięki którym zdobędziesz widzę i umiejętności praktyczne niezbędne w pracy wizażysty.

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie w zawodzie, ale chcesz podszkolić swój warsztat, doszlifować elementy, które sprawiają Ci trudność w pracy, poznać nowe techniki to kursy doszkalające są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zdecyduj, która forma szkolenia bardziej Ci odpowiada, oferujemy szkolenia indywidualne, grupowe oraz pokazy.

Dla osób niezwiązanych zawodowo z branżą, pasjonatów makijażu lub osoby potrzebujące wskazówek w codziennym makijażu polecamy warsztaty „Mój makijaż”. Na warsztatach pomożemy Ci dobrać makijaż, który podkreśli Twoją urodę oraz nauczymy Cię jak odwzorować go w domu. Otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych, który pozwoli Ci usystematyzować wiedzę zdobytą na szkoleniu. Dodatkowo specjalistka dobierze Ci odpowiednie kosmetyki i akcesoria.

Zapraszamy również wieczory panieńskie oraz grupy zorganizowane. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu Waszego eventu. Po więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem kontakt@macherowskamakeup.com lub pod numerem telefonu 511193785.

Warsztaty makijażu to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość zakupu każdego rodzaju szkolenia w formie vouchera podarunkowego w wersji papierowej lub online. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas kontakt@macherowskamakeup.com lub zadzwoń 511193785.