fbpx

O nas

Home / O nas

Dla osób niezwiązanych zawodowo z branżą, pasjonatów makijażu lub osoby potrzebujące wskazówek w codziennym makijażu polecamy warsztaty „Mój makijaż”. Na warsztatach pomożemy Ci dobrać makijaż, który podkreśli Twoją urodę oraz nauczymy Cię jak odwzorować go w domu. Otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych, który pozwoli Ci usystematyzować wiedzę zdobytą na szkoleniu. Dodatkowo specjalistka dobierze Ci odpowiednie kosmetyki i akcesoria.

Zapraszamy również wieczory panieńskie oraz grupy zorganizowane. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu Waszego eventu. Po więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem kontakt@macherowskamakeup.com lub pod numerem telefonu 511193785.

Chcesz zostać zawodową makijażystką, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię na kursy od podstaw w trybie indywidualnym lub grupowym, dzięki którym zdobędziesz widzę i umiejętności praktyczne niezbędne w pracy wizażysty.

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie w zawodzie, ale chcesz podszkolić swój warsztat, doszlifować elementy, które sprawiają Ci trudność w pracy, poznać nowe techniki to kursy doszkalające są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zdecyduj, która forma szkolenia bardziej Ci odpowiada, oferujemy szkolenia indywidualne, grupowe oraz pokazy.

Warsztaty makijażu to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość zakupu każdego rodzaju szkolenia w formie vouchera podarunkowego w wersji papierowej lub online. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas kontakt@macherowskamakeup.com lub zadzwoń 511193785.