fbpx

Kurs makijażu z dofinansowaniem.

Makijaż to sztuka, która wymaga ogromu wiedzy oraz praktyki. Niestety część osób, zafascynowanych sztuką makijażu, rezygnuje z dalszego rozwoju z wielu przyczyn, a jedną z nich jest zbyt duży koszt, wiążący się ze szkoleniami.

W Macherowska Makeup wychodzimy naprzeciw wszelkim ograniczeniom i pragniemy pomóc osobom, dzielącym tą samą pasję, co my. W naszym studio oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, w tym kurs makijażu dla początkujących. Teraz możesz rozpocząć karierę w swoim wymarzonym zawodzie makijażystki z naszą pomocą. Rozpocznij z nami kurs makijażu z dofinansowaniem!

W ramach dofinansowania możesz ukończyć kurs makijażu z certyfikatem i rozpocząć pracę w nowym zawodzie. Szkolenie przeprowadza doświadczona trenerka z wieloletnim stażem, a sam kurs będzie dopasowany do twojego poziomu umiejętności. Na szkoleniu skupimy się na nabyciu umiejętności praktycznych, nie zapominając jednak o tym, jak ważne są aspekty teoretyczne w pracy makijażystki. Na kursie poznasz sposoby prowadzenia wywiadu z klientem, teorię koloru, typy urody, anatomię twarzy, zasady budowania jej proporcji i sposoby budowania własnej marki, a także zasady BHP. Po zakończeniu szkolenia otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający twoje umiejętności, który otworzy ci drzwi do wykonywania twojego wymarzonego zawodu.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z DOFINANSOWANIA?

Z dofinansowania na szkolenie możesz skorzystać, jeżeli spełniasz określone warunki, opisane poniżej:

  • Jesteś właścicielem firmy, pełniącym jednocześnie funkcję managera lub makijażystki lub wspólnikiem (jeśli jesteś współwłaścicielem spółki). W tym przypadku Twoja firma może uzyskać dofinansowanie na warunkach dotyczących województwa, w którym jest zarejestrowana. Każdy projekt posiada także swoje kryteria, takie jak rodzaj działalności biznesowej, obrót firmy, czy maksymalna liczba zatrudnionych pracowników
  • Jesteś osobą zatrudnioną w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub świadczysz usługi na podstawie umowy agencyjnej lub innej formy cywilno-prawnej
  • Jesteś osobą bezrobotną

Z dofinansowania mogą również skorzystać stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie prowadzące działalność gospodarczą w Polsce.

KTO UDZIELA DOFINANSOWANIA?

Dofinansowania na kursy makijażu w Macherowska Makeup udzielają Powiatowe Urzędy Pracy oraz Unia Europejska w ramach Europejskich Funduszy Społecznych (EFS). Europejskie Fundusze przekazywane są w ramach konkretnych projektów realizowanych np. przez Urzędy Marszałkowskie.

Nasze studio zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), Krajowego Funduszu Szkoleń (KFS) oraz Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

WAŻNE!

Ze względu na to, że dofinansowania na nasze szkolenia udzielane są w ramach programów i funduszy, posiadających swoje limity, pamiętaj, że decyduje kolejność składania prawidłowo przygotowanych wniosków.

Jeżeli nie masz pewności czy dobrze wypełniłaś wniosek lub jak się do tego zabrać, nie przejmuj się, we wszystkim ci pomożemy.

Nie zwlekaj, skorzystaj z dofinansowania już dziś i spełniaj swoje marzenia!

Leave a Reply

Your email address will not be published.