fbpx
Makijaż ślubny łodź wieczorowy kurs makijażu kurs wizażu lodz

Makijaż ślubny, co należy wiedzieć?

Twój ślubny wygląd może być jednym z najważniejszych makijażów w Twoim życiu, a wiele przyszłych narzeczonych nie rozumie, od czego zacząć, szukając najlepszego specjalisty do makijażu. 

Poniżej przedstawię kilka sugestii, o co poprosić, co przynieść i o czym zawsze musisz pamiętać.

Makijaż Ślubny:

 Inspiracja 2-6 miesięcy przed weselem. Zbierz obrazy makijażu ślubnego, który lubisz. Wersje zdjęć i gwiazdy są często retuszowane, ale mają służyć jako motywacja i z pewnością pomogą ci w pierwszym wywiadzie z makijażystką. Wybierz 3 obrazy, które absolutnie kochasz. Zabierz ze sobą również te obrazy, a także wyjaśnij, co lubisz w odniesieniu do zdjęć (np. Uwielbiam to, jak smokey eyes, wydobywa kolor moich oczu) . Zaplanuj wstępne spotkania z wizażystą którego sobie wybrałaś. Zaprogramuj mu pomysły: zdjęcia różnych wersji makijażu ślubnego, gwiazd, a także siebie, a także zadaj poniższe pytania:

– Ile czasu robisz makijaż ślubny?

–  Co lubisz w robieniu makijażu ślubnego?

–  Czy mogę zobaczyć twoje portfolio lub zdjęcia wykonanego makijażu? (Spójrz na ich zdjęcia i zapytaj siebie samą, czy tak chcesz wyglądać.).

– Jakie marki kosmetyków do makijażu używasz? (Zbadaj markę, jej nie znasz, aby upewnić się, że jest to coś, z czego chcesz korzystać). 

–  Ile to będzie mnie kosztować? 

1-2 miesiące przed weselem. Umów się na wykonanie makijażu próbnego. Jest on niezwykle ważny, gdyż pomaga doprecyzować wszelkie wątpliwości i popracować nad cerą do czasu wesela. 

Polecam zapisać się na fryzurę przed makijażem ślubnym, unikniemy wtedy mechanicznego uszkodzenia makijażu. Do makijażu próbnego i makijażu ślubnego, użyj białego topu lub takiego, który pokrywa się odcieniem jako suknia ślubna, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój makijaż w połączeniu z kolorem sukni. 

Rzeczy, o których należy pamiętać. Makijaż ślubny powinien być ponadczasowy. Dwie dekady od chwili obecnej powinieneś mieć możliwość przywołania na zdjęciach, a także nadal wydawać się, że Twój wygląd jest piękny, a także klasyczny. 

Pan młody: Często pan młody jest pomijany podczas przygotowań do makijażu, jednak on też zamierza dobrze wyglądać na zdjęciach. Poproś swojego wizażystę o wyrównanie karnacji lub stonowanie połysku, aby wyglądał i czuł się doskonale na na weselu ale i na zdjęciach. Poproś o to, czego chcesz!. Twój ślub jest uważany za jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu, więc nie wahaj się zapytać swojego wizażystę o dokładnie taki wygląd, jakiego sobie życzysz, a także jeśli nie podoba Ci się jego część, upewnij się, żeby się odzywać